Вшанування Небесної Сотні

20 лютого 2017 року у ССЗШ №5 ім Кокорудзів м. Львова , було проведено заходи присвячені 3-річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. В урочистій атмосфері вчителі, учні, батьки згадали трагічні події історії нашої держави. Класними керівниками були проведені виховні години, зустрічі з учасниками Майдану. Учні 8-Б класу, під керівництвом педагога-організатора Мартиник Т.В. підготували радіо-лінійку «Герої не вмирають». Молодші школярі,на протязі тижня, під керівництвом класоводів:Колодій Г.С, Зарицької О.В., Ференчак Г.С., вихователями групипродовженого дня Гаврилишин Н.Б., Музика Г.М. виготовляли сотні ангелочків та птахів, на яких , писали свої потаємні мрії на майбутнє , та побажання воїнам АТО. Учнівським самоврядуванням було організовано флешмоб, який з'єднав всіх учнів школи. Ми шануємо про всіх невинно вбитих , та пам'ять має згуртувати нас, живих, дати нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

/Files/images/novini/IMG_9811.JPG /Files/images/novini/IMG_20170217_121856_HDR[1].jpg