Міжнародний проект «Навігатор до фінансової свободи»

Проект підтримала німецька консалтингова компанія “OVB Holding AG” в особі представника компанії регіонального директора Карела Свободи у Чехії. Ця організація здійснила допомогу у запровадженні практичного курсу з розвитку фінансових навичок та здобуття знань про фінансові інструменти учнями шкіл міста. Цей курс реалізовували також у школах Словаччини та Польщі. Запропонували провести подібні уроки і в Україні, оскільки рівень фінансової обізнаності населення є доволі низьким, а під час економічної кризи такі навички стають життєво необхідними.Зайняття проведені на базі учнів 8-Б класу класним керівником вчителем географії та економіки Мартиник Тетяною Вікторівною.За результатами тестування команда школи увійшла до фіналу де її чекали змагання з 5 командами шкіл Львова.Навчально-методичний центр освіти м. Львова разом з Міжнародною спілкою незалежних фінансових консультантів компанії Чеської Республіки та УкраїниОВБ «Алфінанц» провели завершальний етап соціального освітньо-просвітницького проекту «Навігатор до фінансової свободи», який відбувся 9.12.2016 у приміщенні факультету «Управління фінансами та бізнесу» ЛНУ ім. Івана Франка.Учні 8-Б класу вибороли почесне 3 місце та отримали грошову нагороду для втілення шкільних проектів.

/Files/images/novini/proekt2.jpg